Perinteisen itsenäisyyspäivän Kohti vapautta! -marssin kokoontumisaika ja -paikka ovat varmistuneet. Marssi kokoontuu lähtöpisteeseen Helsingin Kaisaniemenrantaan klo 15.00, josta se kulkee Kallion kaupunginosan kautta Töölöön.
https://www.youtube.com/watch?v=AbrfebMxQic
Junes viedään kuitenkin putkaan ja Tiina saa tehdä työt. 😂
Voisitko Paavo alkaa käyttää Brave-selainta? voin itse antaa kryptoina tukea helposti sen kautta. Suosittelen toki muillekin, nopeempi ku Chrome eikä kerää dataa käyttäjistä.
Miten Brave eroaa Operasta..
Kallion alkoholisoituneet kommunistisuvakit naamat peitettynä, huutavat kurkkunsa kipeäksi. Tollot eivät tajua, että heidänkin tulevaisuuden puolesta isänmaanmaalliset osoittavat mieltään valtiovaltaa vastaan.
Idiotti fasistit huutaa, ettei natseja Kallioon ja huudon kohde marssii tyynen rauhallisesti määränpäähänsä. Tämä osoittaa ,ettei Kalliolaisilla ole tulevaisuutta. Kallion kommunistit on näyttäneet aivoverisuoniani. &