Sudaniaano vangittiin Härnösandin murhasta


Sudaniaano Abubaker Mohamed.

Härnösandin surmatyöstä vangittiin vuonna 1997 syntynyt sudaniaano Abubaker Mohamed.  Ångermanlandsin käräjäoikeus määräsi miehen vangittavaksi murhasta, törkeästä raiskauksesta, raiskauksesta, törkeästä pahoinpitelystä ja laittomasta uhkauksesta. Siinäpä sitä Sudaniasta Ruotsiin tulleella miehellä meriittiä.

Tapahtumien kulku on osittain epäselvä. Härnösandissa pidettiin kuitenkin jonkinlaisia bileitä. Tapahtumapaikka oli asuinhuoneisto. Mohamed oli ehtinyt raiskata naisen jo kertaalleen ja kun hän yritti uusintaa niin tässä tilanteessa ruotsalainen nuorukainen 19-vuotias Tommie puuttui tilanteeseen.
Kun Mohamedin seksituokio pysäytettiin hän kaivoi jostai puukon esille ja löi Tommieta useita kertoja. Nuorukainen toimittiin sairaalaan, mutta hänen henkeä ei pystytty enää pelastamaan.
Mohamed ei ole mikään eillisen teeren poika. Hän on istunut oikeuden höylätyllä penkillä seksuaalisesta ahdistelusta, huumerikoksesta ja monenmoisesta pikkurikoksesta. Hän on Sudanin kansalainen, mutta tiettävästi hakenut myös Ruotsin kansalaisuutta, jos ei ole jo sitä.
Seurataan tilannetta.


17 Kommenttia
Vanhimmat
Uusimmat Peukutetuimmat
Los6666

sipilääääääää, oletko shokissa?

Punavihernatsimafia

Tervetuloa! Meillä on tilaa!

Al-Bashir

Hänelle ei vaan ole näytetty sitä Oulun tik-tok videota.

OnneaVaan

Jeps, kaverille raastuvassa ”Oulun videon” katsonta todistajien läsnäollessa ja kaveri vapaalle uutena ihmisenä rikastamaan svedu-apinoita.
Tässä vielä tuo erittäin opettavainen ja ongelmat ratkaiseva video kaikille muistin virkistämiseksi: https://www.youtube.com/watch?v=SvIQaIgKiO4

Raikku

Aika nopeasti miehet vanhenevat sudanissa jos tuokin mies on kerta 22-23v.

Aappa

Sudanian aavikolla ihmiset vanhenevat keskimäärin 20 % nopeammin, luulisin.

Minä

Sudanilainen toteutti vain sitä, mitä oli kavereiltaan netissä kuullut, että Ruotsissa voi tehdä.

Ohittemenisalo

Sudaani ei tiedä edes omaa ikää. Mutta puukkoa osaa kätevästi käyttää.

Terhomatti Hämeenkorpi

Vittuun kaikki mahometit – no, täähän pyrki sinne oikein tosissaan.

Terhomatti Hämeenkorpi

Vittuun kaikki mahometit – no, täähän pyrki sinne oikein tosissaan.

Jääkarhuilla on nälkä

Sopiva rangaistus olisi tiktok- videon pakkokatsominen tuhat kertaa peräkkäin minkä jälkeen nopea lentokyyti keskelle Arktista lähimmälle, pienehkölle jäälautalle.

- Soomepois Eestist -

Huippuvuoret olisivat hyvä karkoituspaikka tällaisille tyypeille. Ohut varustus päälle ja karkotus luontoon ilman asetta. Jollen väärin muista niin Huippuvuorten asukkaat joutuvat jo lain mukaan ottamaan aseen mukaan kun lähtevät pois taajamasta, juurikin tuon jääkarhuvaaran takia.
Namnam, saisivat kerrankin jääkarhut ruskistettua lihaa (pun intended)….

Bad Habit

Vilma- oikeudenkäynti on myös alkanut ja matupoikaystävä kiistää minkä kerkiää. Lieneekö Vilmasta löytynyt lisää ruumiinosia?
https://www.svt.se/nyheter/lokalt/vast/nu-atalas-wilmas-ex-pojkvan
Onko minkäänlaista tilastoa olemassa montako naista matuperäiset ovat tappaneet vaikkapa vuodesta 2000 lähtien? Suomessa ja Ruotsissa.

Anonymous

Tilastoja on kaunisteltu siten, että kansalaisuus on esim suomalainen ja ruotsalainen.

Necro Ahmed

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/dfd87925-0afd-4827-8c94-181f22ed8a5f Oli muslimi säilyttänyt pään ja pikkuhousut. Siinä sitten mukava työntää muslimikikkeliä mätänevään suuhun samalla kun haistelee pikkareita. Kyseessä aito VOIMAVARA-MUSLIMI!

Qroquius Kad

Tuolta löytyy yksi tilasto aiheeseen liittyen:
https://www.murha.info/?p=1178

Riku Rantala

MUT SE TEKEE TÖRKEEN SIISTII SAFKAA !!!!!!