Sotaa, vainoa ja kidutusta paenneet miehet huusivat allahu akbaria samalla kun polttivat Lesboksella Morian pakolaisleiriään.
Filmiltä kuulee selvästi miten miehet mellakoivat ja samalla huutavat allahu akbaria. Lisäksi filmiltä huomaa miten kehitysmaista tulleet muslimimiehet tahallaan provosoivat toisiaan kiimaan. He eivät yritä pysäyttää paloja vaan päinvastoin sytyttävät niitä.
….ja nämä pitäs sitte sijoittaa toisiin eu-maihin kun ensin tahallaan tuhotaan katto pään päältä, ei kiitos!
Kyllä kiitos ja äkkiä! Sanoo meidän hallitus..
Ja mikähän järki tässä oli? X määrä vähemmän telttoja.
Kun polttaa telttansa, on toivoa päästä hotelliin pohjoiseen.
Nukkukoon jatkossa tuhkakasoissa jos ei teltat kelpaa.
mitsbrasisminvastustelijat? eikö se ollutkaan kreikkalainen kuunazipoliisi?
Rasisminvastustelijoilla oli ehkä väärää tietoa…
Rasmuksen aivoriihi taas levittämässä huhuja ja salaliittoteorioita
Ovat tietysti kuulleet Suomessa asuvilta klaanilaisilta, että täältä saa uudenkarhean omistusasunnon ilmaiseksi.
Herää kysymys:
Kumpi on suurempi idiootti, teltanpolttaja vaiko eurooppalainen pakolaisvastaanottaja?
Oikea vastaus: eurooppalainen pakolaisvastaanottaja.
Näin se menee. EU tulee kohta apuun. Ihmiset ovat nyt hädässä. Eivät kai nyt 11.900 ihmistä ole syyllisiä siihen, jos 100 ihmistä tuhoaa koko leirin? Nyt hieman GCM:ää ja inhimillisyyttä peliin. Nuo 11.900 ihmistä on asutettava loistohotelleihin ympäri Eurooppaa. Oikeastaan, koska he ovat asuneet yhteisössä noinkin pitkään, olisi epäinhimillistä vaatia heitä hajoittamaan yhteisönsä.
Ainoa ratkaisu, jonka ihmisoikeuksien puolesta voidaan hyväksyä on, että rakennetaan uusi jättimäinen loistotäysihoitola jollekin erittäin maisemarikkaalle paikalle, sillä nämähän ovat kovia kokeneita ihmisiä, ja heitä täytyy nyt kohdella erityisen haavoittuvina yksilöinä.
Emmehän voi kieltää loistoasuntoja, loistoautoja, valokuituyhteyksiä emmekä edes AK-47:ja tältä ryhmältä, vaan heille on tarjottava kaikki. Heiltä ei voi vaatia tai edes pyytää yhtään mitään. Se olisi rasismia.
Niin. Emmehän nyt kai voi kieltäytyä länsimaisen yhteiskunnan itsemurhasta. Totuus on se että mikään ei riitä näiden ihmisten lisääntymisen hallitsemiseen. Syntyvyys on vain yksi sodankäynnin muoto ja sitä euroopan sitten pitäisi suvaita. Kai nyt joku ymmärtää miten typerää tuo on, ei ainakaan Suomen hallitus. Nyt jäitä hattuun ja kaikki Euroopan yhtenäisyyskehitys seis. Oli aika kun saatoin käydä Ranskassa ja se oli Ranska. Samoin muiden maiden kohdalla. Nyt kaikki maat alkavat olla jonkinlaisen muslimi-suvakkimaan muunnoksia. Ei ole oikei antaa periksi. Oikein on puolustaa arvoja jotka on osoitettu järkevämmiksi kuin maahantunkeutujien arvot vaikka eivät oman maan poliitikot sitä edes ymmärtäisi. Samoin seis kaikki kehittyneiden valtioiden rahan syytäminen kehitysmaihin. Se mahdollistaa vain rajattoman väestönkasvun ja luonnollinen raja ei koskaan tule esteeksi. Noihin esim. öljyvaltioihinkin ollaan jo laitettu rahaa riittävästi. Heidän elintasonsa on täysin riippuvainen länsimaisesta teknologiasta. Toivottavasti se loppuu uuden tekniikan myötä. Koitetaan katsella nyt vähän näitä asioita omasta vinkkelistä vaikka vihervasemmisto ei siihen koskaan suostu.
Ruotsin MiljööPuolueen SUOMALAINEN pakolaispuhetorvi Annikka Hirvonen haluaa että pakolaiset perheineen haetaan Ruotsiin välittömästi:
https://www.svt.se/nyheter/inrikes/mp-sverige-agera-efter-lagerbranden-pa-lesbos
Det brinner, det brinner. Och strax där brinner mera. Pallaa pallaa, perkele tääl pallaa. https://twitter.com/Halla_aho/status/1303799593663115265
Että korpeaa kuulla tuota allahu kailotusta. Pitäisi opetella arabiaa sen verran, että voisi haisevana vastalauseena kiljaista jonkun kunnon solvauksen allahista.
Eli asialla ei ollut ”mitään tekemistä islamin kanssa”.
Ja tänne saavuttuaan polttavat vastaanottokeskukset että saisivat omat kämpät. Ne kämpät sitten tuhotaan totaalisesti, ja jätetään luteita ja torakoita jäähyväislahjoiksi ennenkuin rasistikorttia heilutetaan ja saadaan uudempi parempi isompi ilmaiskämppä lähellä discoja ja puskaraiskaus-pururatoja. Minä haluan sisällissotaa, laskunmaksajat vastaan sossumuslimit.
Tervetuloa! Meillä on tilaa! Ja paljon poltettavaa!
Syksy on autogrillauksen aikaa.
Nooh jotenkin oli odotettavissa, kun kyseessä kuitenkin taas ns. perusvuohenk***ät (lievästi sanottuna).
Ei muuta kuin veturit tulille ja toisenlaisen leirin kautta takaisin sinne ”shit holeen”!!!!!
Ei tule ikävä normaalilla sivistyneistöllä.
Aaamen…
Toivottavasti tuli lankeaa taivaasta ja polttaa perskarvat näiltä karvaranteilta.
vitun jonnet