Monikulttuurisuuden myötä Ruotsi painiskelee uusien ongelmien kanssa. Nyt viime aikoina on paljon puhuttu lisääntyvästä naisiin kohdistuvista murhista, joiden määrässä kuluva vuosi tulee tekemään ennätyksen.
Ruotsin hallitus määritteli vuosi sitten 40 kohdan ennaltaehkäisevän ohjelman, jonka avulla naisiin kohdistuvien tappojen ja murhien määrä saataisiin laskuun. Jotakin katsottiin tarpeelliseksi tehdä, sillä vuodesta 2021 näytti tulevan nais-tappojen vuosi.
Ei auttanut ennaltaehkäisevä ohjelma, sillä vuodesta 2022 tulee ennätysten vuosi. Kun vuonna 2021 surmattiin 14 naista, niin kuluvana vuonna tähän mennessä surmia on tehty 12, joita tutkitaan murhina.
Ns. parvekelentoja on tapahtunut viime aikoina useampia, mutta silmiinpistävää tilastoissa on myös se, että ainakin kolmessa tapauksessa uhrit ovat 70-75-vuotiaita, joissa tekijöiksi epäillään liki 80-vuotiaita miehiä.
Useimmat tapaukset ovat parisuhdeväkivaltaa eli ns. puska-murhat ovat loppujen lopuksi hyvin harvinaisia.

Red Bull – juomayhtiö vastuuseen! Parvekkeilta lentelevät naisoletetut ovat mainonnan uhreja
”Red Bull” antaa siivet ja ”Brown Goat” toimii kantorakettina…
”Jutta Urpilainen ylisti mustassa kaavussa islamin suvaitsevaisuutta”
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/00f5bde6-d2f8-4bb3-9997-02ad9c7bcee9
Siinä on Suomen EU-komissaarin kannanotto naisten asemaan.
Kohta taas aivottomat femakot kaduilla ”mee too” -kylttiensä kanssa eli haluavat kai vissiin myös kuolla ja tulla raiskatuiksi.
Länsimaisen naisen yleisin seksifantasia on tulla raiskatuksi.
Kolmen mustan/arabin toimesta. Onneksi nykyään sen ei enää edes tarvitse olla fantasiaa vaan sen voi toteuttaa esim lenkillä Rantasalmella. Ilmankos lenkkipolut ovat nykyään täynnä verkkareistaan pursuavia siiderivalaita täydessä meikkitällingissä toiveikkaan innostuneina ympäröiviin puskiin tähystellen.
Markkinoille pitäisi kehittää burkan ja liitopuvun yhdistelmä, niin joillakin naisilla olisi mahdollisuus parvekkeelta pudotessaan liitää lähimpään pusikkoon. Se voisi pehmentää laskeutumista.
Muuten hyvä idea, mutta rasistinen mononen voi viedä puskasta pois. Varastoon.
BATWOMAN!
Jutta Urpilaisen mielestä se on oikein ja kaunista. Nainenhan on islamissa/ruotsissa pelkkää paskaa niin mikäs uutinen tämä nyt on.. Naisten murhaaminen on semmoista kivaa puuhastelua, vähän ku mölkky tai pienet päikkärit.
Tätä uutta haastavaa tilannetta helpottamaan tarvitaan ehdottomasti katumainoskampanja, tiktok-tanssi ja lisää rahaa kotouttamiseen.
Musueukkojen kannattaa pitää täyssäkkiä ja tehdä siitä sellainen että se toimii liito- ja laskeutumisapuna.
Ruotsalaiset tavoittelevat ansiokkaasti täydellistä tasa-arvoa.
Uzbekkilainen mies lyö vaimoaan jo häissä:
https://www.expressen.se/tv/nyheter/forlorade-brollopsleken-da-slar-han-brutalt-sin-fru/
Rikkaus prevails.
Mitäpä muuta interseksuaalinen feministihallitus voisi haluta?