Koston kierre lähti Ruotsissa rullaamaan nyt sitä rataa, että sitä ei pysäytä enää viranomaiset. Vain gangsterien turnauskestävyys ja kokaiininvetotauot voivat aiheuttaa taukoja.
Näissä uusruotsalaisten gangsterien kuvioissa kostot ja koston kostot ovat jo niin monimutkainen kuvio, että tarkasti saa seurata asioita, jotta on edes joltiseltaan perillä tapahtumien kulusta. Viime viikolla pamautettiin Göteborgissa kahden yli-ikäisen nuorisogangsterin aivot auton sisäkattoon.
Tämä kaksoismurha oli vain yksi kosto, tai sivujuoni, tässä gangsterileikissä. Tänään ammuttiin iltapäivällä niin ikään Göteborgissa hengiltä 3-kymppinen mies. Ampumisen sanotaan alamaailman huhujen mukaan olevan kosto viime viikkoisesta tuplamurhasta. Tosin ei tiedetä oliko nyt ammuttu mukana viime viikkoisessa murhajaisessa, mutta mitä väliä. Pääasia, että veri lentää ja aivonpalaset sinkoilee pitkin seiniä.
Ampumisen jälkeen poliisi piti valtavia ratsioita ympäri Göteborgia. Suurilla silloilla pysäytettiin autoja ja tarkastettiin matkustajia.
Asiaa tutkitaan murhana eikä ketään ole toistaiseksi otettu kiinni epäiltynä teosta.

Pidot paranee kun väki vähenee.
Aivan!
Onhan räiskintä RIKKAUTTA uinuvan kaupungin syksyyn. Nyt vaan nauttivat täysillä siitä mitä ovat tilanneet.
Vihreätukkaiset PIIPERTÄJÄT, Huti + Peräprutku & co, RIKKAUTTA tulooooo…ja SUVAITSEVAISUUS – teidän kaava toimii, ovet auki PASKASAKILLE ?
Kohta alkaa raketti-insinöörit hupenemaan Ruotsalaisilta, kuka niiden vanhukset sitten raiskaa? Aivovienti ulkoavaruuteen kiihtyy huolestuttavaa vauhtia.
Hienoa kun musut tappavat toisiaan.
Aina, kun PASKAVÄKEÄ kaatuu, JUHLAmokka.
no eipä nämä kuulu millään ominaisuuksilla valkoihoisten
maailmaan. menkööt takaisin paska maihinsa.
Eipä paljoa naurata, kun tänne meidänkin puolelle lahtea tulee lähes lapsia palkkamurhaajiksi.
Nyt pitäisi jo kiireesti lähettää noita alkuasukkaita takaisin aavikolle ja viidakoihin.
Mikäli eu Suomi noudattaisi eu:n sääntöjä, ne pitäisi työntää Tornion rajan yli takaisin Ruotsiin, Dublinin sopimus. Tuon sopimuksen mukaan niiden tuvapaikka hakemuksia ei olisi edes pitänyt sen kummemmin käsitellä. Mikäli Suomen kansan tahtoa toteutettaisiin, ne pistettäisiin hakettimesta läpi ja sen jälkeen kutterista lisäravinteiden kera, saisi pohjanmaan minkit eu tukea. Turkikset on tuottoisa elinkeino kun poistetaan ylimmääräiset esteet sen harjoittamiselle.
Tässäkin tapaiksessa oli onnellinen loppu
Melko usein tulee iloisiakin uutisia länsinaapurista, toivottavasti tahti kiihtyy!