
Puolan viranomaiset ovat takavarikoineet useilta laittomasti Valko-venäjältä Puolaan saapuneilta ns. turvapaikanhakijoilta puhelimia ja tutkineen niiden sisältöä. Kuvat ja filmit ovat olleet viranomaisillekin kauhistuttavan puoleisia.
Puolan yleisradioyhtiö TVP:n mukaan tulijoiden puhelimissa on ollut paljon filmejä ja kuvia teloituksista, sekä yhteyksiä terroristisiin järjestöihin. Yllätys on ollut lisäksi se, että kännyköistä on löytynyt paljon pedofiilistä ja zoofiilistä materiaalia.
Puolustusministeri Mariusz Błaszczak kertoo, että vaikka poliittinen korrektius edellyttää, että asiasta ei pitäisi puhua, niin Puola asettaa kotimaansa turvallsiuuden korrektiudenkin yläpuolelle.
Puolan viranomaiset kertovat, että tulijat ovat yrittäneet poistaa puhelimistaan arkaa materiaalia sen jälkeen kun heidän keskuuteen on levinnyt tieto, että Puolan viranomaiset tutkivat puhelimia. Lisäksi tulijat salaavat pääsääntöisesti henkilöllisyytensä.
Ne tulijat, jotka ovat päässeet Puolan puolelle ja on otettu kiinni, niin Puolan viranomaisten mukaan joukossa on paljon henkilöitä, joiden kännyköistä on löytynyt kuvia ja filmejä lapsiseksistä ja yhdynnöistä lehmien ja lampaiden kanssa. Esimerkiksi yhdessä kuvassa Afganistanin kansalainen Sabrullah S, joka saapui Balkanin kautta Valko-Venäjälle, on ”vuorovaikutuksessa” lehmän kanssa, TVP:ssä kerrotaan.
”Balkanin maanteillä taivaltaa korkeakoulutettujen joukko.”
Normaalia muslimirakasteluahan tuo. Pojat on poikii.
Entisen Itä-Euroopan maiden tuoreessa muistissa on kokemusta Leninin ja Stalinin telaketjuista, joten ne eivät jättäydy Allahin ja Muhammedin sandaalien tallomiksi kuten läntiset pullasorsavaltiot.
Minkä sille voi, jos navetassa tulee äkkiä pakottava tarve? Matu tikkaa vaikka oksanlovea.
Seksuaalinen hätätila iskee yllättäin.
They eat the poopoo!!!!
Puolassa uutisoidaan totuus, eikä keksitä satuja MaTu:sta niin, kuin Suomessa tehdään kansaa kusettavan valtaeliitin toimesta.
Olenpa näilläkin sivuilla todennut, että juuri länsimainen (+aasialainen) porno on innostanut nuo kulkurilaumat liikkeelle. Kuvittelevat poikarukat että elämä täällä on kuin videoissa.
Yllättyikö joku?
”Balkanin maanteillä taivaltaa korkeakoulutettujen joukko.”
– Miapetra Kumpula-Natri, Euroopan parlamentin jäsen
https://web.archive.org/web/20190421194619/https://www.akavalainen.fi/akavalainen/mielipiteet/kohti_parempaa_eurooppaa/kausi_2014_2019/balkanin_maanteilla_taivaltaa_korkeakoulutettujen_joukko
Tuo höpötäti on tuskin itsekään uskonut noin paksuun palturiin.
Miapetran aviomies työskenteli vastaanottokeskuksen hyvävelivirka johtajana 200000€:n vuosipalkalla.
Eihän se Miapetra tyhmä ole, kun veronmaksajien rahat omiin taskuihinsa kuppaa 😉 Tämän tarinan tyhmä on laskun maksaja -suomen kansa.
Eivatkä hölmöläisiltä rahaa kuppaaavat pode huonoa omaatuntoa. Amerikkalasen sanonnan mukaan ”on rikollista antaa idiootin pitää rahansa”.
Kaipa nuo tuhotut tiedostot voi vielä lukea, jos sen osaa tehdä. Parempi käydä kaikki puhelimet läpi. Kyllä sieltä vielä puolalaiset tekevät mehukkaita löytöjä.
Hieno esimerkki siitä miten toimii maa, joka haluaa suojella kansalaisiaan maahantunkeutujilta ja EU:n kommunismilta: tiedotustilaisuus kuvilla ja kaikki julkiseksi. Suomessa nämä maahantunkeutujat olisi viety päiväkotiin kuvaamaan suomalaisia pikkutyttöjä.
Esimerkiksi pakolaisten motiivien arvostelu on rasismia.
-Kokoomusjohtaja Petteri Orpo-
Sateenkaariliikkeen mielestä se on vain monimuotoisuutta.
Pedofiilejä aavikolta.
Aina vaan toivottomammaksi menee. No lisää kotouttamista, ehkä ☹️☹️
Ovat ehkä netissä lukeneet Maaseudun Tulevaisuutta ja tahtovat osaksi sitä.
Tällaista väkeä ja tulossa turvapaikkaan hakemaan.
Voi voi, ilmankos Afghanistan ei halua näitä luikureita takaisin vaan haluaa jättää ne muiden Euroopan pervojen seuraksi ja eläteiksi.
Puolassa toimitaan,niinkuin pitää. Suomessa HUTIsalo ja Pyllistävä pekka päinvastoin. Ja muu joutokatras nyökyttelee.
EU:n sisäänheitto komissaurius Ylva Johansson (S) leimasi koko ”lehdistötilaisuuden” silkaksi ”islamofobiaksi”!
Koska ”Eurooppa tarvitsee maahanmuuttoa” sekä alikehittyneistä maista tulevia ”moniosaajia” ja ”raketti-insinjöörejä”.